Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Yönetim Kurulu Üyelerimiz Marsis Peynircilik İşletmesi'nin açılış Töreni'ne Katılım Sağladı

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Tektaş, Can Canca ve Zafer Kaçalın ortaklığında açılan üyemiz Marsis Peynircilik (CMB Gıda Turizm İnşaat Ticaret Ltd. Şti. Ardeşen Şubesi) açılış törenine katılım sağlayarak, hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundular.

15 Ağustos 2023 Salı günü gerçekleştirilen açılış töreninde söz alan Başkan İsmail Kuyumcu; ”Öncelikle girişimcilerimiz Can Canca ve Zafer Kaçalın’a ilçemiz Ardeşen’e böyle butik bir işletmeyi kazandırdıkları için teşekkür eder, hayırlı kazançlar dilerim. Ardeşen’imiz ticaret merkezi olma yolunda durmadan ilerliyor. İşletme açılışlarımız hız kesmeden devam ediyor. Tüm işletmelerimize ve girişimcilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum. Kaliteli, potansiyeli ve heyecanı yüksek genç girişimci kardeşlerimiz yetişiyor. Bu kapsamda; ticari alanlara ihtiyacımız var bu alanların oluşması için destek bekliyoruz. Tüm kamu kurum-kuruluş ve yerel yöneticilerden destek bekliyoruz. Sesimize kulak vermelerini istiyoruz. Ardeşen’imizi, bölgemizi ve ülkemizi özel sektör ile büyütebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Ardeşen TSO olarak, yeni açılışı gerçekleştirilen üyemizin ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni eder; işletme yetkilileri Can Canca ve Zafer Kaçalın’a çalışmalarında başarılar ve bol bereketli kazançlar dileriz.


Benzer Odamızdan Haberler

Odamızdan Üyelerimize Ziyaret
Odamızda Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı Düzenlendi
TOBB İnşaat Hizmetleri Kurulu Video Konferans Yöntemiyle Toplandı
Akreditasyon Sorumlumuz İlker Oğuz 'dan Afet Farkındalık Eğitimi'ne Katılım
Rize İl Turizm Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
Kadın Girişimci Online Network Toplantısı