Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

YİYECEK İÇECEK İŞLETMELERİNDE İLETİŞİM VE SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası ve Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası işbirliğinde çağımızda önemli bir yere sahip olan “Yiyecek İçecek İşletmelerinde İletişim ve Sunum Teknikleri” konulu eğitim/seminer gerçekleştirildi.

08 Mart 2023 Çarşamba günü Ardeşen TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlik kapsamında R.T.E. Üniv. Ardeşen Turizm Fakültesi Doç. Dr. Elif Acuner’in sunumlarıyla “Yiyecek İçecek İşletmelerinde İletişim Teknikleri” ve Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Onat’ın sunumlarıyla “Yiyecek İçecek İşletmelerinde Sunum Teknikleri” konularında eğitim/seminer gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Tahsin Bekir Yazıcı, eğitim öncesinde kısa bir konuşma yaparak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm emekçi kadınlarımızın gününü kutlayarak, çiçek dağıttılar.

Alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen seminere Yönetim Kurulumuz, Meclis Kurulumuz, Meslek ve İstişare Komitelerimiz, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulumuz, üyelerimiz ve ilçe esnaflarımız katılım sağladı.

Eğitimin sonunda bir konuşma yapan Başkan Kuyumcu ve Başkan Yazıcı; bölgemizde çaydan sonra en önemli geçim kaynağı olan turizmin teşvik edilmesi ve bu alanda pozitif farkındalık yaratılması açısında bu tip eğitimlerin oldukça faydalı olduğuna vurgu yaparak, odamız ve üniversitemiz işbirliğinde eğitim ve seminerlerin devam edeceğini, üyelerimizin ve esnaflarımızın düzenlenecek eğitim ve seminerlere katılmasının oldukça önemli olduğunu ifade etti.

Başkan Kuyumcu ve Başkan Yazıcı, gerçekleştirmiş oldukları sunumdan ve katkılarından dolayı eğitmenlerimize teşekkür ederek, plaket takdim ettiler.

Yiyecek İçecek İşletmelerinde Misafirle İletişim

İndir (4,46 MB)

Yiyecek İçecek İşletmelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

İndir (9,07 MB)

Benzer Odamızdan Haberler

Ardeşen Belediye Başkanlığı Ev Sahipliğinde Turizm Toplantısı
Genç Girişimciler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
ARDEŞEN TSO 3,4 ve 5.Meslek Grubu İle İstişare Kahvaltısında Buluştu
Ardeşen TSO'dan Üyemiz Uluşahin Ticaret'e Ziyaret
Meclis Kurulu Üyelerimizden İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı'na Ziyaret
Başkan Kuyumcu'dan Asya Çarşı Mağazasının Açılış Töreni'ne Katılım