Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

TOBB Ata'nın Huzurunda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 80. Genel Kurulu kapsamında, TOBB Genel Kurul Divanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek, Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundu.​ Programa odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu da katılım sağladı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile TOBB Genel Kurul Başkanı Gürsel Baran, Anıtkabir Şeref Defteri’ne şunları yazdı:

“Büyük Atatürk,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yöneticileri ve delegeleri olarak, aziz hatıranıza saygımızı, devletimizin kurucu ilkelerine ve hedeflerine bağlılığımızı vurgulayabilmek adına huzurunuzdayız.

Türk iş dünyasının çatı kuruluşu olarak bu sene 80’inci Genel Kurulumuzu gerçekleştiriyoruz. Sizlerin bize en büyük emanetiniz olan Cumhuriyete, bağımsızlığımıza ve millet egemenliğine sahip çıkmayı her daim namus ve şükran borcu bildik.

İlkeleriniz ışığında ülkemizin ekonomisini büyütebilme, istihdam oluşturma ve halkımızın refah seviyesini yükseltebilme gayretimizden asla vazgeçmeyeceğiz.

Sizin ve silah arkadaşlarınızın necip milletimizle beraber başardıkları, bizim en büyük övüncümüzdür. Gelecek nesillere çizdiğiniz hedef ve gösterdiğiniz aydınlık yolun ışıltısı, asla kaybolmayacak.

Cumhuriyetimizin kurulmasında ve bugünlere gelmesinde emeği olanları, canlarını feda edenleri rahmet ve minnetle anıyoruz.

Ruhunuz şad olsun”.


Benzer Odamızdan Haberler

Rize İli Oda-Borsa Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı
Ardeşen TSO'dan Ardeşen Halk Eğitim Müdürü Sn. R.Hakan Bozkan'a Ziyaret
7 Nisan Dünya Sağlık Günü Kutlama Mesajı
Ardeşen TSO Ticaret Sicil Müdürü İş İlanı
İlçemizde Sağlık için Hepimiz İçin Denetimi Gerçekleştirildi.
Yabancı İşçi Çalıştırılması İzni İle İlgili Önemli Duyuru