Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Cemil Bayrak Odamızı Ziyaret Etti

MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Cemil Bayrak, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Hamdi Zenginal beraberindeki heyet ile birlikte odamızı ziyaret ederek, Meclis Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldiler.

21 Mart 2024 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Başkan Adayı Cemil Bayrak; adaylık süreci, seçim çalışmaları, gerçekleştirmeyi düşündükleri projeler ve planlanan yönetim anlayışı ile ilgili bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu da; üyelerimizden ve girişimcilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ardeşen TSO olarak üzerinde çalışmış oldukları ve her platformda dile getirdikleri taleplerimizi ve beklentilerimizi Başkan Adayı Cemil Bayrak ve ekibine dosya olarak sundular. Özellikle Orta Ölçekli Sanayi Sitesi ve Kentsel Dönüşüm Projesi konusunda üyelerimizden ve girişimcilerimizden yoğun bir talep olduğuna vurgu yaptılar.

Ardeşen TSO olarak, MHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Cemil Bayrak, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Hamdi Zenginal ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


Benzer Odamızdan Haberler

Ardeşen İmam Hatip Ortaokulu Müzik Öğretmeni Elif Ezgi Çalık'a Plaket
Artvin Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Hatice Nur Ersöz ve Hopa TSO Meclis Üyesi İsmet Başar'dan Odamıza Ziyaret
TÜBİTAK Siparişe Dayalı Ar-Ge Projeleri İçin KOBİ Destekleme Çağrısı – 2020
Başkan Kuyumcu Çağlayan İletişim Firmasının Açılış Törenine Katılım Sağladı
Rize-Artvin Havalimanı Bilgilendirme Toplantısı Rize TSO Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi
Ardeşen TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Gül TOBB Başkanımızında katıldığı Video Konferansa Katıldı