Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Mekaleskirit Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nden Odamıza Ziyaret

Mekaleskirit Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (MEKADER) Başkanı Halil Kosanoğlu, kıymetli Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve üyemiz Akpoyraz Gıda Turizm Taşımacılık İhr. İth. ve Tic. Ltd. Şti. firması yetkilisi Ali Kosanoğlu ile birlikte odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldiler.

01 Kasım 2023 Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan MEKADER Başkanı Halil Kosanoğlu ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri; yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekte olan derneğin çalışmalarına hız vermek ve somut adımlar atmak adına imalat ve çalışma alanlarına ihtiyaç duyulduğunu ve konu ile ilgili tüm kurum ve kuruluşlardan destek beklediklerini ifade ettiler.

El sanatları atölyesinde üretilecek ürünler, bu ürünlerin turizm sektörüne entegre edilmesi, pazarlanması ve satışı gibi pek çok konu üzerine istişarede bulunulan toplantıda konuşan Başkan Kuyumcu; öncelikle nazik ziyaretlerinden dolayı tüm dernek üyelerine teşekkür ederek; gönüllülük esasına dayalı çalışan, emek veren, katma değer yaratan tüm derneklerimiz ve kadın girişimcilerimiz tebrik etti, çalışmalarında başarılar diledi.


Benzer Odamızdan Haberler

Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı
Ardeşen TSO Heyetinden Batumda da Şubesi Olan Mustafa Katipoğlu'na Ziyaret
S.S. Ebruli Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Tarafından Odamıza Ziyaret
CHP İlçe Teşkilatından Odamıza Tebrik Ziyareti
CHP Ardeşen İlçe Başkanlığından Ardeşen TSO'ya Ziyaret
Ardeşen Kaymakamı Sn.Emrah Yılmaz'dan Ardeşen TSO'ya Veda Ziyareti