Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Kırtasiye Yardım Fişlerimiz İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali Reşat Yazar’a Gerçekleştirdiğimiz Protokol ile Teslim Edildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Odamız işbirliğinde hazırlamış olduğumuz “Eğitim ve Kırtasiye Yardım Fişlerimiz” İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali Reşat Yazar’a gerçekleştirdiğimiz protokol ile teslim edildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, Meclis Başkan Vekilimiz Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Tektaş, Meclis Üyelerimiz Dursun Çepoğlu ve Harun Karabal, İlçe Kaymakamımız Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar’ı ziyaret ederek, TOBB ve odamız işbirliğinde hazırlanan ve öğrenci kardeşimize teslim edilecek olan eğitim ve kırtasiye yardım fişlerimiz ile ilgili protokol imzalayarak, teslim ettiler.

Kaymakamımız Ekrem Çeçen, her yıl gerek Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilen “Gıda Yardım Paketleri”, gerekse “Eğitim ve Kırtasiye Yardım Fişleri” ile vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize destek olan TOBB’a ve odamız yetkililerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kuyumcu ve Meclis Üyelerimiz de, oda olarak bizler inşallah her yıl imkanlarımız ölçütünde vatandaşlarımıza ve öğrenci kardeşlerimize bu destekleri sunmaya devam edeceklerini ifade ederek, yardımların yerine ulaşmasına vesile olan kıymetli Kaymakamımız Ekrem Çeçen ve değerli Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar’a teşekkür ettiler.


Benzer Odamızdan Haberler

Başkan Kuyumcu'dan İlköğretim Haftası Çelenk Sunma Programı'na Katılım
Beylikdüzü OSB Başkanı Sn. Adnan Keleşoğlu, İTO Meclis Üyesi Sn. Hasan Keleş Başkan Kuyumcu İle Bir araya Geldi
Çek Ödeme Destek Kredisi ve Kredi Desteği Hakkında Kamuoyu Duyurusu
İlçemizdeki Sivil Toplum Kuruluşları Odamızı Ziyaret Etti
Oda - Bölge Ustaları El Ele Kapsamında Mesleki Yeterlilik Belgesi Çalışmalarımız
Akademik Danışmanımız Prof. Dr. Alaattin Kızıltan'dan Odamıza Ziyaret