Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Kırtasiye Yardım Fişlerimiz İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali Reşat Yazar’a Gerçekleştirdiğimiz Protokol ile Teslim Edildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Odamız işbirliğinde hazırlamış olduğumuz “Eğitim ve Kırtasiye Yardım Fişlerimiz” İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali Reşat Yazar’a gerçekleştirdiğimiz protokol ile teslim edildi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, Meclis Başkan Vekilimiz Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Tektaş, Meclis Üyelerimiz Dursun Çepoğlu ve Harun Karabal, İlçe Kaymakamımız Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar’ı ziyaret ederek, TOBB ve odamız işbirliğinde hazırlanan ve öğrenci kardeşimize teslim edilecek olan eğitim ve kırtasiye yardım fişlerimiz ile ilgili protokol imzalayarak, teslim ettiler.

Kaymakamımız Ekrem Çeçen, her yıl gerek Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilen “Gıda Yardım Paketleri”, gerekse “Eğitim ve Kırtasiye Yardım Fişleri” ile vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize destek olan TOBB’a ve odamız yetkililerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kuyumcu ve Meclis Üyelerimiz de, oda olarak bizler inşallah her yıl imkanlarımız ölçütünde vatandaşlarımıza ve öğrenci kardeşlerimize bu destekleri sunmaya devam edeceklerini ifade ederek, yardımların yerine ulaşmasına vesile olan kıymetli Kaymakamımız Ekrem Çeçen ve değerli Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar’a teşekkür ettiler.


Benzer Odamızdan Haberler

Berat Kandili Kutlama Mesajı
Ardeşen TSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Gül TOBB Başkanımızında katıldığı Video Konferansa Katıldı
Ardeşen TSO ve Hopa TSO Müşterek Meclis ve Meslek Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi.
Akreditasyon Sorumlusu İlker Oğuz'dan Üyelerimize Ziyaretler
Odamız Üyesi İrfan Çalık ve SMMM Mustafa Badoğlu'ndan Odamıza Ziyaret
Ardeşen İlçe Tarım ve Orman Müdürümüz Sn. Serkan Bilir'den Odamıza Ziyaret