Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Kırtasiye Yardım Fişlerimiz İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali Reşat Yazar’a Gerçekleştirdiğimiz Protokol ile Teslim Edildi

Kırtasiye Yardım Fişlerimiz İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ali Reşat Yazar’a Gerçekleştirdiğimiz Protokol ile Teslim Edildi.

Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, Meclis Başkanımız Cemal Cahit Akbeniz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali Tektaş, Taner Çağatay ve Meclis Başkan Vekili Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu, İlçe Kaymakamımız Ekrem Çeçen ve Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar’ı ziyaret ederek, TOBB ve odamız işbirliğinde hazırlanan toplam 625 öğrenci kardeşimize teslim edilecek olan kırtasiye yardım fişlerimiz ile ilgili protokol imzalayarak, teslim ettiler.

Yine TOBB ve Odamız işbirliğinde Ramazan Ayında ihtiyaç sahibi 800 aileye ulaştırdığımız toplamda 80.000 TL’lik yardım paketleri ile ilgili Kaymakamımız Ekrem Çeçen’e detaylı bilgi verildi.

Kaymakamımız Ekrem Çeçen, gerek Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilen Gıda Yardım Paketleri, gerekse Kırtasiye Yardım Fişleri ile vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize destek olan TOBB’ne ve odamız yetkililerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Kuyumcu ve Meclis Üyelerimiz de, oda olarak bizler inşallah her yıl imkanlarımız ölçütünde vatandaşlarımıza ve öğrenci kardeşlerimize bu destekleri sunmaya devam edeceklerini ifade ederek, yardımların yerine ulaşmasına vesile olan kıymetli Kaymakamımız Ekrem Çeçen ve değerli Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat Yazar’a teşekkür ettiler.


Benzer Odamızdan Haberler

Sağlık Bakanlığı Korona Virüsü (Covid-19) Korunma Yolları ve Bilgilendirme Broşürü-Mutlaka Okuyunuz
ABD’nin İran Yaptırımları Bilgilendirme Toplantısı
Başkan Kuyumcu'dan Tunca Beldesi Belediye Başkanlığı'na Ziyaret
Yerel Esnafına Sahip Çık Toplantısı Odamızda Gerçekleştirildi
Başkan Kuyumcu'dan Batum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Saim Yeşildağ'a Ziyaret
Yıllık ve Munzam Aidat 2. Taksitleri Son Ödeme Tarihi 31 Ekim 2019