Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

İyi Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Bahtiyar Aşık Odamızı Ziyaret Etti

İyi Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Bahtiyar Aşık, İyi Parti Ardeşen İlçe Teşkilatı ve beraberindeki heyet ile birlikte odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu ve Meclis Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldi.

23 Şubat 2024 Cuma günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Başkan Adayı Bahtiyar Aşık; adaylık süreci, seçim çalışmaları, gerçekleştirmeyi düşündükleri projeler ve planlanan yönetim anlayışı ile ilgili bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu da; üyelerimizden ve girişimcilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ardeşen TSO olarak üzerinde çalışmış oldukları ve her platformda dile getirdikleri taleplerimizi ve beklentilerimizi Bahtiyar Aşık ve ekibine dosya olarak sundular. Özellikle Orta Ölçekli Sanayi Sitesi konusunda üyelerimizden ve girişimcilerimizden yoğun bir talep olduğuna vurgu yaptılar.

Ardeşen TSO olarak, İyi Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Bahtiyar Aşık ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


Benzer Odamızdan Haberler

Odamızdan Kadın Girişimcilerimize Ziyaret
Ardeşen TSO'dan İlçe Kaymakamımız Sn. Ferhat Altay'a Hayırlı Olsun Ziyareti
R.T.E. Üniv. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Bilgin'den Odamıza Ziyaret
T.C. İçişleri Bakanlığınca 81 İl Valiliği’ne Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Gönderilen Ek Genelge.
Yönetim Kurulu Üyelerimiz Marsis Peynircilik İşletmesi'nin açılış Töreni'ne Katılım Sağladı
10 MART ARDEŞEN'İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU MESAJI