Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

İlçemiz Ardeşen'de 50. Yıllarını Dolduran Esnaflarımıza Ziyaretler

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Tahsin Bekir Yazıcı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve oda üyelerimiz ile birlikte ilçemize uzun yıllar hizmet vermekte olan esnaflarımızı ziyaret ederek, kendilerinin hal ve hatırlarını soruyor, işletmelerinin durumlarını öğreniyorlar.

Atadan, deden kalan, yaklaşık 4 kuşaktır devam eden ve işletmeleri ile 50. yıllarını dolduran ilçemizin kıymetli esnaflarını tebrik etmek, kutlamak ve başarılarının devamını dilemek adına gerçekleştirilen ziyaretlerde; esnaflarımızın kuruluş hikâyeleri, yaşamış oldukları zorluklar, gerçekleştirmiş oldukları başarılar ve mesleki tecrübeleri dinlenerek kendileri onore ediliyor.

Ardeşen TSO olarak; yeni nesil genç girişimcilerimizin de doğru bir şekilde yetişmesine ışık tutan kıymetli esnaflarımızı, ilçemize ve bölgemize vermiş oldukları hizmetlerden ve yapmış oldukları katkılardan dolayı tebrik ediyor, Ticaret ve Sanayi Odamız ve Esnaf ve Sanatkârlar Odamıza ayırmış oldukları vakit ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.


Benzer Odamızdan Haberler

Ardeşen TSO İhracat Danışmanlığı ile Hedef Pazar Kapasitesini Geliştiriyor ve Dünyaya Açılıyor Projesi İmza Töreni
Ardeşen TSO'dan Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanlığına Ziyaret
Ardeşen OSB İstişare Toplantısı Ardeşen Kaymakamlığında Gerçekleştirildi
Yönetim Kurulu Üyelerimiz Marsis Peynircilik İşletmesi'nin açılış Töreni'ne Katılım Sağladı
TOBB Başkanı Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni'ne Katıldı