Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Didi Rafting Spor Kulübü Antrenörü Doğuş Önçırak ve Sporcu Kardeşlerimiz Odamızı Ziyaret Etti

2 kez Dünya Rafting Şampiyonu, 1 kez Avrupa Rafting Şampiyonu olmuş, Didi Rafting Spor Kulübü Antrenörü Doğuş Önçırak ve kulüp sporcuları Yusuf Kutanoğlu, Mustafa Bayrak ve Şahin Kutanis Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu’yu makamında ziyaret ettiler.

28 Nisan 2023 Cuma günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Antrenör Doğuş Önçırak, takımın Düzce’de gerçekleştirilecek U-19 Türkiye Şampiyonası’na hazırlandığını, orada derece almaları durumunda İtalya’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’na katılım hakkı kazanacaklarını, ilçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade etti.

Sporcu kardeşlerimizin gayretini takdir eden Başkan İsmail Kuyumcu; Düzce’de gerçekleştirilecek şampiyona öncesi sporcularımıza başarılar diledi. Sporcularımızın ilçemizi gerek yurt içinde gerekse yurt dışında en iyi şekilde temsil edeceklerini, alacakları dereceler ile ilimizin ve ülkemizin tanıtımına ve bilinirliğine katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Kuyumcu; ilçemizdeki tüm kurum kuruluş, özel sektör işletmeleri ve esnaflarımızın sporcularımıza destekte bulunmasının önemine vurgu yaptı.

Ardeşen TSO olarak; sporcularımızın ilçemiz Ardeşen’i en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyor, katılacakları turnuva ve şampiyonalarda üstün başarılar diliyoruz.


Benzer Odamızdan Haberler

Ardeşen TSO Akredite Edilerek Hizmet Kalitesi Tescillendi
Odamız Kars-Tiflis-Bakü Demiryolu ve Lojistik Sektörü Toplantısı'na Katılım Sağladı
Ardeşen TSO'dan Azerbaycan - Bakü Yurt Dışı İş Gezisi Programına Katılım
Ardeşen TSO 'dan Oda Üyesi Özel Çay Fabrikası Temsilcileri İle Birlikte Ardeşen Kaymakanlığına Ziyaret
Ardeşen TSO Akreditasyon Sorumlusu İlker Oğuz TOBB'de Düzenlenen ISO 9001:2015 KYS Sınavlı Eğitime Katıldı