Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Başkanımız Sn .İsmail Kuyumcu'dan Üyelerimize Ziyaret

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu ilçemiz Ardeşen’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ardeşen TSO Üyeleri, Bozkan İletişim yetkilisi ve Ardeşen TSO Genç Girişimciler Kurulu Üyesi Davut Bozkan, Zümrüt Kuyumculuk yetkilisi Ziya Kahveci, Hacıaliefendioğlu Ticaret yetkilisi ve eski meclis başkanımız Tevfik Hacıaliefendioğlu, Kahvecioğlu Ticaret yetkilisi Sami Kahveci, Sebat Tekstil Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Çırakoğlu, Mağaza Müdürü Cumali Kaboğlu ve çalışma ekibi, Hoşver Grup Sigorta yetkilisi ve Ardeşen TSO 6. Meslek Komitesi Başkanı Hasan Badoğlu, İddaa Bayi yetkisi Mustafa Buçan ve Yaylacı Ticaret yetkilisi Mustafa Yaylacı’yı ilçemiz Ardeşen’de ki işletmelerinde ziyaret etti.

Başkan Kuyumcu gerçekleştirdiği ziyaretlerde firma yetkilileri ile bir araya gelerek, Ardeşen TSO’nun çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Sohbet ortamında gerçekleştirilen görüşmelerde firma yetkilileri sektörde yaşadıkları sıkıntıları ve odadan beklentilerini dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Kuyumcu’ya teşekkürlerini ilettiler.Benzer Odamızdan Haberler

RSMMMO 'dan Ardeşen TSO'ya Ziyaret
Yabancı İşçi Çalıştırılması İzni İle İlgili Önemli Duyuru
Başkan Kuyumcu KGF Bilgilendirme Seminerine (Webinar) Katılım Sağladı
Ardeşen TSO' dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
27 Eylül Dünya Turizm Günü Kutlama Mesajı
Başkan Kuyumcu Denizbank Ardeşen Şubesi'nden "Dünya Çiftçiler Günü" İftar Yemeğine Katıldı