Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Başkan Kuyumcu TOBB Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret Etti

Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 80. Genel Kurul öncesinde TOBB Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kendisine şahsı ve odamız adına müteşekkir olduğunu ifade eden Başkan İsmail Kuyumcu; üyelerimize, tüccar ve sanayicilerimize, girişimcilerimize, iç ve dış paydaşlarımıza ve odamızdan hizmet almakta olan vatandaşlarımıza sağlamış olduğumuz hizmet kalitemizin artırılması, gün geçtikçe artan üye sayımızı karşılaması, Akreditasyon Sistemi kapsamında kurumsal kapasitesini ve hizmet portföyünü arttırarak üyelerine yüksek standartta hizmet verme gayreti içerisinde bulunan odamızın mülk alımı ve hâlihazırda hizmet vermekte olduğumuz dairenin tadilatı için vermiş oldukları maddi ve manevi desteklerden dolayı kıymetli TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerini sundu.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) olarak; Özel sektörümüzün, iş dünyamızın ve girişimcilerimizin daima yanında ve destekçisi olan, gece gündüz demeden oda ve borsalarımızın tüm talep, beklenti ve sorunlarına çözüm arayan ve bulan çatı kuruluşumuz TOBB’un kıymetli Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na odamız üyeleri, meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, oda personeli ve tüm ilçemiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Benzer Odamızdan Haberler

Öznur Kuaför ve Başkan Dekor Açılış Organizasyonu
Ardeşen MYO Girişimcilik Paneline Davet
Proje Danışmanı Bahadır Başkonuş'tan Odamıza Ziyaret
Odamızdan İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Başkanımız Rize'de Düzenlenen Çay Demleme ve Sunum Şampiyonası Kapanış Törenine Katıldı.
Hemşireler Günü Kutlama Mesajı