Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Başkan Hisarcıklıoğlu TOBB Komisyon ve Kurulları ile Buluştu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Komisyon ve Kurulları, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında Ankara’da bir araya geldi.

30 Ağustos 2023 Çarşamba günü görev dağılımlarının gerçekleştirildiği ve Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu’nun yeniden TOBB İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu Başkan Yardımcılığına seçildiği toplantıya; TOBB Komisyon ve Kurulları Başkan, Başkan Yardımcısı, Sözcü ve Raportör ile üyeleri katılım sağladı.

TOBB bünyesindeki Oda/Borsa üyelerinin mevcut durumu, ülke ve dünya ekonomisinde yaşanan gelişmeler, sorunların tespiti ve bunların çözümü noktasında oluşturulacak stratejilerin belirlendiği, raporlandığı ve ilgili kurum ve kuruluşlara iletildiği komisyon ve kurulların çalışmalarını çok önemsediklerini ifade eden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu; “Katkılarınız kendiniz, şehriniz ve ülke ekonomisi için çok önemli. Akıl akıldan üstündür. Bunu unutmayın. Ben her şeyi bilirim yerine istişare alışkanlığını benimsedik hep. Tartışacağız. Ortak aklı bulacağız.” dedi.

TOBB İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini kendilerine layık gören TOBB Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerini ve şükranlarını sunan Başkan İsmail Kuyumcu; “Tüm üyelerimiz ve girişimcilerimiz; taleplerini, sektörlerinde yaşamış oldukları sorunları ve çözüm önerilerini üst kuruluşumuz TOBB’a, ilgili kurum, kuruluş ve bakanlıklara sunmak üzere odamıza iletebilirler.” ifadelerini kullandı.


Benzer Odamızdan Haberler

Ardeşen TSO 78. Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
Ardeşen TSO'dan Moral Demir'e Ziyaret
Ardeşen TSO'dan Merkez Mar Açılışına Katılım
Ardeşen TSO 2020 Yılı Mart Ayı Meclis Toplantısı Odamızda Gerçekleştirildi
TOBB MEYBEM Oto Galeri İşletmeleri MYK Sınavları Gerçekleştirildi
Ardeşen Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı'ndan Kaymakamlığa Ziyaret