Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

ARDEŞEN TSO AKREDİTASYON SİSTEMİ GELİŞTİRME ZİYARETİ

Ardeşen TSO Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi Geliştirme Ziyareti kapsamında Denetçi Şehnaz Nalbant odamızı ziyaret ederek, Meclis Kurulumuz ve oda personelimiz ile bir araya geldi.

02 Kasım 2023 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında; odamızın Akreditasyon Standardı kriterlerinin tamamının gözden geçirilerek, gelişime açık olan hususlar hakkında geri bildirim yapılarak, Oda/Borsaların Akreditasyon Sisteminin iyileştirilmesi amaçlanmıştır.

Akreditasyon Sistemi; oda/borsalarımız arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, oda/borsa sistemimizin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, oda/borsa sistemlerinin birbirine yakınlaşmasının sağlanması suretiyle Avrupa Oda/Borsa Sistemine uyumunun sağlanmasıdır. Buna ek olarak, kurumsal kapasitesinin arttırılarak üyelerine yüksek standartta hizmet verdiğinin onaylanması ve bu kapsamda yapılan iyi uygulamaların sürekli hale getirilmesi anlamına gelen akreditasyon sistemi beş yıldızlı hizmetin tescili anlamına geliyor.


Benzer Odamızdan Haberler

Kredi Garanti Fonu (KGF) Bilgilendirme Semineri
Yeni Koronavirüs Riskine Karşı 14 Kural
Ardeşen TSO 96. Yönetim Kurulu Toplantısı Odamızda Gerçekleştirildi
Başkan Kuyumcu'dan İş Bankası Ardeşen Şubesi'ne Ziyaret
Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarafından Yürütülmekte Olan KKYDP Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında Tebliğ
Ardeşen TSO Üyelik Belgeleri Başkan Kuyumcu 'nun Ziyaretleriyle Birlikte Üyelerimize Dağıtılmaya Devam Ediyor