Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Ardeşen Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen'den Odamıza Veda Ziyareti

Ardeşen İlçe Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen tayininin çıkması sebebiyle odamıza veda ziyareti düzenleyerek, Meclis Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldi.

31 Ağustos 2023 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Kuyumcu, Meclis Başkanımız Muhammet Mustafa Hacısüleymanoğlu ve Meclis Üyelerimiz, görev süresi boyunca ilçemiz Ardeşen'de devletimizi en iyi şekilde temsil etme ve bizlere en iyi şekilde hizmet etme gayreti içerisinde olan, insanı esas alan yönetim anlayışının bir gereği olarak her zaman bizlerin en yakınında olmaya ve problemlerimizle bire bir ilgilenmeye gayret eden, ilçemizdeki görev süresi boyunca daima birlik ve beraberlik içerisinde, çözüm odaklı ve başarılı bir şekilde görevini yerine getiren Ardeşen Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen’e ilçemize vermiş olduğu değerli hizmetler ve halkımıza gösterdiği iyi niyet için teşekkür ettiler. Yeni görev yerinde kendisine sağlık, mutluluk ve başarılar dileyen Başkan İsmail Kuyumcu, odamız adına Kaymakamımız Ekrem Çeçen’e teşekkür plaketi takdim etti.

Kaymakamımız Ekrem Çeçen de, ilçemizin gelişimi için yapmış oldukları çalışmalar ve hizmetlerden dolayı ve 6 Şubat 2023 tarihli 11 ilimizi kapsayan depremde “Ardeşen Tek Yürek Kampanyası” kapsamında deprem bölgesine yapmış oldukları katkılardan dolayı Başkan Kuyumcu ve Meclis Üyelerimize teşekkür belgesi takdim etti.

Ardeşen TSO olarak, Kaymakamımız Sn. Ekrem Çeçen’e yeni görev yerinde sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.


Benzer Odamızdan Haberler

Destekler, Teşvikler ve İndirim Uygulamaları Hakkında Duyuru
Ardeşen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Sergisi
Başkan Kuyumcu'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı
Kütüphaneler Haftası Kutlama Programı
Yönetim Kurulu Üyelerimiz Çamlıhemşin'de Bir Dizi Ziyarette Bulundu
Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Aylık Olağan Meclis Toplantısını Gerçekleştirdik