Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Ak Parti Rize Milletvekili Sn. Muhammed Avcı Odamızı Ziyaret Etti

Ak Parti Rize Milletvekilimiz Muhammed Avcı, Belediye Başkanımız Avni Kâhya, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatı yöneticileri ve üyeleri odamızı ziyaret ederek, Meclis Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldiler.

17 Nisan 2023 Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında Ak Parti Rize Milletvekilimiz Muhammed Avcı ve parti temsilcileri kısa bir konuşma yaparak, seçim sürecinde ve sonrasında gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek seçimlerde kendilerine başarılar dileyen Meclis Üyelerimiz de;  üyelerimizden, tüccarlarımızdan, sanayicilerimizden ve girişimcilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ardeşen TSO olarak üzerinde çalışmış oldukları bazı konulardaki taleplerimizi ve beklentilerimizi Milletvekilimiz Muhammed Avcı’ya ve çalışma arkadaşlarına dosya olarak sundular.

Bu kapsamda Meclis Üyelerimiz; bölgemizin ve ilçemizin sürdürülebilir gelişimini hızlandırmak, üyelerimizin, tüccar ve sanayicilerimizin kurumsal kapasitelerinin gelişmesi adına ilçemiz Ardeşen’de Orta Ölçekli Sanayi Sitesi kurulması gerektiğini, bölgemize gelen turistlerimizin ve misafirlerimizin doğaya dayalı, çevre dostu, kaliteli, nitelikli ve sürdürülebilir turizm anlayışı çerçevesinde konaklayabileceği “Çay Köy Projesi’nin” hayata geçirilmesi gerektiğini, Lojistik Merkezi tamamlayacak ve taçlandıracak olan Samsun-Sarp Demiryolu Projesi’nin hayata geçirilmesi gerektiğini, dünyaca ünlü Fırtına Vadi’mizin imar planının yapılması gerektiği ve bu konularda tüm siyasi partilerden destek beklediklerini ifade ettiler.

Milletvekilimiz Sn. Muhammed Avcı da; özellikle Ardeşen’de ki Orta Ölçekli Sanayi Sitesi için gelen talepleri önemsediğini ve seçim sonrasında ilk iş olarak gerekli adımları atacaklarını ifade etti.

Ardeşen TSO olarak, Ak Parti Rize Milletvekilimiz Sn. Muhammed Avcı ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


Benzer Odamızdan Haberler

Başkan Kuyumcu'dan Üyemiz Tüm Elektrik ve Gerz Elektrik Firmalarına Ziyaret
Ardeşen İlçe Kamu Bankaları İle Ardeşen TSO'da Toplantı Gerçekleştirildi
Kestane Ağacı Tohumlarının Toprakla Buluşma Programı
İş Sözleşmesinin Feshi ve Tazminatlar Konulu Online Eğitim
Genel Sekreterimiz Zeynep Dalbastı Ayata ve Akreditasyon Sorumlumuz İlker Oğuzdan Eğitimlere Katılım
Ardeşen TSO 2. Meslek Grubu İle İştişare Kahvaltısında Buluştu