Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Ak Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu Odamızı Ziyaret Etti

Ak Parti Rize Milletvekilimiz Av. Harun Mertoğlu, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Teşkilatı yöneticileri ve üyeleri odamızı ziyaret ederek, Meclis Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldiler.

23 Mayıs 2023 Salı günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında Ak Parti Rize Milletvekilimiz Av. Harun Mertoğlu ve Cumhur İttifakı temsilcileri kısa bir konuşma yaparak, önümüzdeki süreçte gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Rize’mizden milletvekili seçilen Av. Harun Mertoğlu’nu tebrik eden Meclis Üyelerimiz de;  üyelerimizden, tüccarlarımızdan, sanayicilerimizden ve girişimcilerimizden gelen talepler doğrultusunda Ardeşen TSO olarak üzerinde çalışmış oldukları bazı konulardaki taleplerimizi ve beklentilerimizi Milletvekilimiz Harun Mertoğlu’na ve çalışma arkadaşlarına dosya olarak sundular.

Bu kapsamda Meclis Üyelerimiz; bölgemizin ve ilçemizin sürdürülebilir gelişimini hızlandırmak, üyelerimizin, tüccar ve sanayicilerimizin kurumsal kapasitelerinin gelişmesi adına ilçemiz Ardeşen’de Orta Ölçekli Sanayi Sitesi kurulması gerektiğini, bölgemize gelen turistlerimizin ve misafirlerimizin doğaya dayalı, çevre dostu, kaliteli, nitelikli ve sürdürülebilir turizm anlayışı çerçevesinde konaklayabileceği “Çay Köy Projesi’nin” hayata geçirilmesi gerektiğini, Lojistik Merkezi tamamlayacak ve taçlandıracak olan Samsun-Sarp Demiryolu Projesi’nin hayata geçirilmesi gerektiğini, Çaykur Didi Soğuk Çay ve Su Fabrikası’nın kurulması için gerekli adımların ivedilikle atılması gerektiğini, dünyaca ünlü Fırtına Vadi’mizin imar planının yapılması gerektiği ve bu konularda tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilerden destek beklediklerini ifade ettiler.

Milletvekilimiz Sn. Harun Mertoğlu da; bölgemizde güçlü bir sivil toplum kuruluşu olan Ardeşen TSO’ dan gelen talepleri önemsediğini ve önümüzdeki süreçte gerekli adımları atacaklarını ifade etti.

Ardeşen TSO olarak, Ak Parti Rize Milletvekilimiz Harun Mertoğlu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


Benzer Odamızdan Haberler

Odamıza Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor
İçişleri Bakanlığı Sokağa Çıkma Yasağı Genelgesi
Başkan Kuyumcu ve Başkan Akyürek'ten Kaymakam Alibeyoğlu'na Ziyaret
Yıllık ve Munzam Aidat 2. Taksitleri Son Ödeme Tarihi 31 Ekim 2019
Ardeşen TSO'dan Halkbankası Yeni Müdürü Sn. Bahar Ural'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Özbekistan Ziyareti ve Türk Keneşi Özbekistan İş Forumu