Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı ve Heyeti İle Odamıza Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan ÇAĞATAY ve beraberindeki heyet Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail KUYUMCU' yu makamında ziyaret etti.

10.04.2019 tarihinde gerçekleştirilen ziyaret sırasında ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Taner ÇAĞATAY hazır bulundu. Ülkenin, bölgenin ve ilçemizin içerisinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve mali durum üzerine yapılan görüşmede, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail KUYUMCU ATSO' nun kurumsal yapısı, çalışma kültürü ve faaliyetleri hakkında bilgi verilerek, yerel yönetimler, kamu kurumları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği çerçevesinde çalışmaların yürütüldüğü belirtildi.

Güncel konularda sohbet edilen, fikir alışverişinde bulunulan, ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için istişarelerde bulunulan ziyaretin sonunda, Ardeşen' in sosyal ve ekonomik yönden geliştirilmesine dair çalışmalarda ATSO' nun göreve hazır olduğu, paydaşları ve üyeleri ile işbirliğine önem verdiği ifade edildi.

Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan ÇAĞATAY ve beraberindeki heyete nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.


Benzer Odamızdan Haberler

Sayısal Takograf (ST) Veri Analizi Projesi İle İlgili Duyuru
ARDEŞEN TSO 3,4 ve 5.Meslek Grubu İle İstişare Kahvaltısında Buluştu
Yabancı İşçi Çalıştırılması İzni İle İlgili Önemli Duyuru
Ardeşen TSO'dan Batum Ticaret ve Sanayi Odası'na Ziyaret
Kobi Tanımı Değişti
Ardeşen TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden İlk Meclis Ziyareti