Odamızdan Haberler

Odamızdan Haberler

Ardeşen TSO Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Rize İl Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Rize İl Müdürlüğü ve Fındıklı Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen, girişimciliğin gelişmesine ve desteklenmesine yönelik çalışmalar kapsamında gerçekleştirilen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" tamamlandı.

Fındıklı Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda 02.09.2019 - 05.09.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" programında, kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına; iş fikri geliştirmesi, iş kurma süreçleri, pazar bulma, finansal planlama ve yönetim, üretim planı, insan kaynakları yönetimi, markalaşma ve marka yönetimi gibi eğitimler verilmektedir.

Kendi işini kurma hayalleri olan, yeni iş fikirleri üretebilen, rekabet gücünü geliştiren tüm girişimci adayları bu eğitimlerden faydalanıp hayallerini gerçekleştirebilecek bir fırsat elde etmektedir. Girişimci adaylarımızın açacağı işletmelerin, büyümesi ve gelişmesi her yönü ile ülkemiz, bölgemiz ve ilçemiz ekonomisine katkı sağlayacak ve işletmelerinde yaratacakları istihdam ile işsizlik probleminin çözümü noktasında ekonomimize katkı sağlayacaktır.

Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ali Tektaş ile birlikte kursu ziyaret edip, eğitime katılan adaylara ihtiyaç duydukları her konuda destek olabileceklerini ve tecrübelerini aktarabileceklerini belirtti.


Benzer Odamızdan Haberler

Ardeşen Cumhuriyet İlkokulu'ndan Odamıza Ziyaret
Her şey Güzel Ardeşen İçin
Le Flamingo Hotel ve Restoran İşletmesi Sahibi Hemşehrimiz Sn. Ömer Yeniçırak'tan Odamıza Ziyaret
Ardeşen TSO Ağustos Ayı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı
Üyelerimize Yönelik Güncel Pazarlama Dinamikleri Konulu Satış ve Pazarlama Teknikleri Eğitimi Odamızda Yapıldı
Başkanımızdan Barış Pınarı Harekatı Mesajı